Home / ROZË / Tuna e zgjedh me kujdes ushqimin shkaku i shtatzënisë (Foto)

Tuna e zgjedh me kujdes ushqimin shkaku i shtatzënisë (Foto)

Këngëtarja Altuna Sejdi – Tuna e cila tashmë po e pret fëmijën e saj të parë, si një nënë e re, ajo po i zgjedh ushqimet.

Dihet se nënave që mbajnë bebe në barkun e tyre iu duhen vitamina nga më të ndryshmet dhe ushqime organike.

E këngëtarja Tuna nuk i lë anash vitaminat që fitohen nga lloje të ndryshme të frutave. Në një foto që ajo e ndau me ndjekësit e saj në instagram, shihet një gotë lëng frutash dhe një gotë tjetër me fruta të ndryshme të cilat janë organike.

Tuna duket se po kujdeset shumë për mënyrën e të ushqyerit tash që është shtatzënë.

About Derveni Info

Check Also

Kejvina nga ky moment e tutje mund të vdes e qetë

Bukuroshja Kejvina Kthella nga tani e tutje mund të ‘vdes e qetë’. Arsyeja, nuk është …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *