More

  Uka Komerc në panairin e Universitetit të Tetovës

  - Marketing -

  Kompania e mirnjohur nga Saraji Uka Komerc dje ka qenë pjesmarrëse në Panairin e Bizneseve të organizuar nga Universiteti i Tetovës, si një nga kompanitë më me renome në vend dhe rajon. Viteve të fundit kjo kompani po na bën krenare me sukseset e veta. Suksese

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Kroacia, Bullgaria e Maqedonia, urojnë Kosovën në 12 vjetorin e pavarësisë

  Kroacia, Bullgaria dhe Maqedonia e Veriut, kanë uruar Kosovën në 12 vjetorin e pavarësisë. Në 12 Vjetorin e Pavarësisë...

  Fshatrat Svillare dhe Arnaqi, paguajnë fatura por nuk kanë kanalizim

  Banorët e fshatrave Sfillare dhe Arnaqi, në Komunën e Sarajit, ankohen se po ju kërkohen nga 255 denarë për...

  Erdogani i jep Ramës avionin personal 

  Raportet mes kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama dhe Presidentit turk Reçep Tayyib Erdogan janë mjaft të ngushta. Madje, ato duket...

  Dy të vrarë në një kazino , katër persona hynë me kallashnikov

  Sot në mëngjes ka ndodhur një ngjarje e rëndë në kazinon "Vegas" në Bllacë , ku mbetën të vrarë...
  - Marketing -
  - Marketing -