More

  Vazhdojnë mbledhjet e stafit akademik të UNT-së, nëpërmjet platformës virtuele Google Meet

  - Marketing -

  Sot (19.03.2020), stafi akademik i Fakultetit të shkencave teknike pranë Universitetit ‘Nënë Tereza’ në Shkup, mbajti mbledhjen e rradhës nëpërmjet platformës virtuele Google Meet.

  Në këtë mbledhje, ku të pranishëm on-line ishin 25 ligjërues, u diskutua dhe u dhanë kahëzime për mbarëvajtjen e ligjeratave nëpërmjet platformave digjitale me të vetmin qëllim që studentët e UNT-së të jenë në hap të njejtë me universitetet perëndimore të avancuara në aspektin teknologjik.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sulejman Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi, ka kerkuar nga qeveria që tia ndajë BFI-së pjesën e saj të...

  Hoxha: Gjatë fundjavës do të punojnë markete që do t’u shërbejnë qytetarëve me porosi online

  Në rast nevoje për furnizim me barna por edhe me produkte ushqimore gjatë fundjavës kur edhe do jemi në...

  Edhe një shqiptar ndërron jetë nga koronavirusi në SHBA

  Një shqiptar e ka humbur jetën nga koronavirusi në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Bëhet fjalë për Jani...

  Rama e nis ditën me fjalët e shenjta nga Kurani

  Kryeministri shqiptar Edi Rama e ka nisur ditën sot me disa fjalë të shenjta nga Kurani. Ashtu si çdo mëngjes,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -