More

  Vazhdon ngjyrosja e betonit te Çairçanja! Saliu: Mos paragjykoni, është bërë për sigurinë fëmijëve

  - Marketing -

  Vazhdon ngjyrosja e bankinave të betonit te Çaircanja në Çair. Zëdhënësi i Qytetit të Shkupit Valon Saliu në facebook ka shkruar se kanë hasur në kritika të shumta, por edhe inkurajime, për ta vazhduar ngjyrosjen deri në fund. Mos paragjykoni, është bërë për sigurinë fëmijëve – ka theksuar Saliu./Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ambasada e SHBA-së me donacion për parandalimin e përhapjes së Covid-19

  Ambasadorja amerikane Kejt Mari Bërnz sot në Prokurorinë Publike të Republikës së Maqedonisë së Veriut përmes Byrosë për luftë...

  Maqedonia me 1.8 milion votues!? Flet kryetari i KShZ

  KSHZ të mërkurën do ta përmbyll regjistrin zgjedhorë i cili pritet të ketë 1 milion e 814 mijë qytetarë....

  Tërmeti lëkund Vlorën, epiqendra në det, 7 km larg qytetit

  Ndihen lëkundje në qarkun e Vlorës mbrëmjen e sotme. Lëkundjet kanë qenë me intensiteti 3.4 të shkallës Rihter. Ndërsa epiqendra ka...

  Dy fëmijë e kanë humbur jetën pas përmbysjes së traktorit

  Sot në orën 15:15 dy persona në moshën prej 14 dhe 15 vjet jetën e kanë humbur në një...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -