More

  Vidhet supermarketi “Kiper” në Shkup, plagoset një polic

  - Marketing -

  Vjedhje me armë dhe me maska në mes të ditës në lagjen e Tophanës në Shkup. Dy persona të maskuar dhe me armë, kanë hyrë në njërin prej filialeve të marketit Kiper në Shkup, dhe kanë kryer vjedhjen. Por, në të dalë, ata janë ndeshur nga një polic, i cili ka tentuar ti ndaloj. Dy të maskuarit kanë hapur zjarr  dhe kanë plagosur policin. Sipas të dhënave të para polici nuk ka marrë plagë të rënda dhe është jashtë rrezikut për jetën. Dy të maskuarit kanë lënë vendin e ngjarjes, ndërkohë që policia është mobilizuar në kapjen e tyre.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Mustafa: Deri në fund të javës të arrihet marrëveshja, ose të konstatohet që s’ka kushte për marrëveshje

  Lidhja Demokratike e Kosovës në mbledhjen e Kryesisë ka vendosur që të mos tërhiqet nga oferta e fundit që...

  STUHI E RREZIKSHME NË SPANJË, KËRCËNOHET EDHE FRANCA

  Stuhia e fuqishme Gloria, që përfshiu të hënën pjesën më të madhe të Spanjës lindore, shkaktoi vdekjen e së...

  Sot fillon gjysmëvjetori i dytë, nxënësit kthehen në bankat shkollore

  Pas pushimit dimëror trejavësh, nxënësit sot i janë rikthyer bankave shkollore për gjysmëvjetorin e dytë të vitit shkollor 2019/2020. Mësimi...

  ALBIZ organizon Panairin e Bizneseve të Sarajit

  Fondacioni për zhvillimin e arsimit dhe kulturës ALBIZ edhe këtë vit organizon “Panairin e bizneseve të Komunës së Sarajit...
  - Marketing -
  - Marketing -