More

  Vidhet supermarketi “Kiper” në Shkup, plagoset një polic

  Vjedhje me armë dhe me maska në mes të ditës në lagjen e Tophanës në Shkup. Dy persona të maskuar dhe me armë, kanë hyrë në njërin prej filialeve të marketit Kiper në Shkup, dhe kanë kryer vjedhjen. Por, në të dalë, ata janë ndeshur nga një polic, i cili ka tentuar ti ndaloj. Dy të maskuarit kanë hapur zjarr  dhe kanë plagosur policin. Sipas të dhënave të para polici nuk ka marrë plagë të rënda dhe është jashtë rrezikut për jetën. Dy të maskuarit kanë lënë vendin e ngjarjes, ndërkohë që policia është mobilizuar në kapjen e tyre.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  ASH dhe Alternativa pa vendim për tryezën e Ahmetit

  Aleanca për shqiptarët dhe Alternativa nuk kanë marrë vendim gjatë takimit të sotëm koordinues për ftesën e liderit të...

  SHBA, shpërthim i fuqishëm në Baltimore (VIDEO)

  Një “shpërthim i madh gazi” shkatërroi plotësisht banesat në një lokacion në qytetin Baltimore në SHBA. Autoritetet njoftuan se...

  Vjen përforëcimi i radhës, Elvin Yunuszada

  Skuadra e FC Shkupi tani më ka zyrtarizuar edhe një përforcim, bëhet fjalë për qendër mbrojtësin nga Azerbajxhani, Elvin...

  Zaevi i do shqiptarët të nënshtruar ndaj tij, e jo të bashkuar rreth idealit

  Lideri i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev i pyetur nga TV21 ka komentuar ftesën e liderit të Bashkimit...