More

  XHAKA DHE MUSTAFI FUTEN NË KARANTINË PAS INFEKTIMIT TË TRAJNERIT TË TYRE

  - Marketing -

  Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ka dalë pozitiv në testet për koronavirus.

  Klubi londinez ka konfirmuar përmes një njoftimi se trajneri i skuadrës është infektuar me këtë sëmundje./Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Moti për ditët në vijim

  Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se gjatë dy ditëve në vijim do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm, me intervale...

  Hiqet ora policore. Ja vendimi i fundit i Qeverisë

  Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në seancën e mbajtur sot miratoi këto vendime: - Hiqet ora policore duke...

  Bukoviqi dhe Llaskarca përballen me mungesën e ujit të pijshëm

  Bukoviqi dhe Llaskarca përballen me mungesën e ujit të pijshëm Alsat2020-05-26T15:54:37+02:00 Fshatrat Bukoviq dhe Llaskarcë të Komunës së Sarajit me dekada...

  Zyrtare: Rikthehet futbolli në Maqedoninë e Veriut

  Edhe zyrtarisht po rikthehet futbolli në Maqedoninë e Veriut. Federata e Futbollit maqedonase ka konfirmuar se sporti më i shikuar...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -