More

  Xhaka nuk dëshiron të largohet nga Arsenali

  Granit Xhaka duket se nuk e ka në plan të largohet nga Arsenali edhe pse disa vite.

   

  Mesfushori shqiptar me pasaportë zvicerane lidhet me një kalim te Interi qysh në afatin kalimtar të janarit.
  Nerazzurët janë të gatshëm që të largojnë Christian Eriksenin, derisa Arsenali po e mendon rikthimin e danezit në Ligën Premier.

  The Gunners do të ofrojnë Xhakën si pjesë e shkëmbimit me ish-anëtarin e Tottenhamit, mirëpo duket se një ide e tillë nuk do të funksionojë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Disa vargje për hoxhë Zekirija Bajramin

  Syri i shpresës Në shtratin e dhimbjeve i sëmuri rënkon, me synin e shpresës gjithandej shikon... Kurajo i jep,vehten se dorëzon. Selamet që...

  Kastriot Rexhepi: Aktivistë të ASH i bashkangjiten BESËS (Foto)

  Deputeti i Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi në rrjetin social Facebook, ka njoftuar se aktivistë të ASH-së në Çair, gjegjësisht...

  Aksident dramatik: Autobusi mbetet i varur mbi urë

  Të paktën 7 persona mbetën të plagosur, pasi një autobus doli nga rruga dhe përfundoi i varur në një...

  Kryetari i Dibrës Duka: Faleminderit zv/ministër Bekim Rexhepi

  Sot Qeveria e RMV miratoi programin per financim të planeve urbanistike të propozuar nga Ministria e Transportit dhe Lidhjeve,...