More

  Edhe Xherdan Shaqiri nuk i shpëton trendit, mbjell flokët (FOTO)

  Xherdan Shaqiri i ka mbjellë flokët, gjatë periudhës kur shqiptari ishte i lënduar.

  Gjëja tjetër që ra në sy ishin flokët.

  Sipas mediave zvicerane, Shaqiri ka mbjellur flokët dhe këtë më së miri e tregojnë edhe fotografitë sot me dikur më parë.

  Shaqiri e shënoi njërin nga pesë golat e Liverpoolit në derbin e Merseyside të mërkurën mbrëma në ‘Anfield’.

  Por nuk ishte vetëm goli që mori vëmendje, sepse anësori shqiptar bëri një paraqitje të shkëlqyer në përgjithësi gjatë 90 minutave të plotë, veçanërisht duke ditur që po vinte nga një lëndim dymujor në pulpën e këmbës.

  /Derveni.info

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ali Ahmeti fton liderët e partive shqiptare në takim më 13 gusht

  Lideri i Partisë fituese të zgjedhjeve të 15 Korrikut Ali Ahmeti i ka ftuar gjithë liderët tjerë të partive...

  Spërkatje me aeroplan kundër mushkonjave në Shkup

  Sot në mëngjes po zbatohet spërkatje me aeroplan kundër mushkonjave në rajonin e Qytetit të Shkupit. Me këtë, siç kumtoi...

  Mot me diell, pasdite me të reshura dhe bubullimë

  Moti sot në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, me periudha dielli dhe jostabil me shi lokal...

  Italia e mbyllur për Maqedoninë e Veriut, Shqipërinë dhe Kosovën deri më 7 shtator

  Gjatë orëve të natës, Këshilli i Ministrave i qeverisë Conte ka miratuar një dekret të ri përsa i përket...