More

  Edhe Xherdan Shaqiri nuk i shpëton trendit, mbjell flokët (FOTO)

  - Marketing -

  Xherdan Shaqiri i ka mbjellë flokët, gjatë periudhës kur shqiptari ishte i lënduar.

  Gjëja tjetër që ra në sy ishin flokët.

  Sipas mediave zvicerane, Shaqiri ka mbjellur flokët dhe këtë më së miri e tregojnë edhe fotografitë sot me dikur më parë.

  Shaqiri e shënoi njërin nga pesë golat e Liverpoolit në derbin e Merseyside të mërkurën mbrëma në ‘Anfield’.

  Por nuk ishte vetëm goli që mori vëmendje, sepse anësori shqiptar bëri një paraqitje të shkëlqyer në përgjithësi gjatë 90 minutave të plotë, veçanërisht duke ditur që po vinte nga një lëndim dymujor në pulpën e këmbës.

  /Derveni.info

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Kam fakte kur flas për “Perandorinë e unazave”

  “Apeloj që ata mos merren me mua se unë flas mirë apo nuk flas mirë, a është unaza simbolikë...

  Kryqi i Kuq i Maqedonisë mblodhi 16.6 milionë denarë për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

  Kryqi i Kuq i Maqedonisë njoftoi se janë mbledhur gjithsej 16.6 milionë denarë për të prekurit nga tërmeti në...

  Osmani: Jemi të përgatitur për fillimin e negociatave në mars

  Në tetor të gjithë në BE vlerësuan se vendi është i gatshëm për fillimin e negociatave, theksoi sot zëvendëskryeministri...

  Vazhdojnë sulmet ndaj kosovarëve në Shkup, tani sulmohet një femër

  E.S.32 vjeçare nga Republika e Kosovës, e ka njoftuar policinë lidhur me një ngjarje të pakëndshme që i ka...
  - Marketing -
  - Marketing -