More

  Zaev propozon Angellovskën dhe Xhemailin

  - Marketing -

  Kryeministri Zoran Zaev ka propozuar para deputetëve Nina Angellovskan si kandidate për Ministre të Financave dhe Hisen Xhemailin ministër pa resor për përmirësimin e klimës ekonomike për kompanitë vendore. Zaev tha se ka besim tek dy kandidatët që do të kontribuojnë profesionalisht në interes të qytetarëve të vendit. Numër i madh i deputetëve të Grupit parlamentar të VMRO DPMNE-së është paraqitur për replika ndaj fjalimit të kryeministrit Zaev, gjë e cila do të zgjasë zgjatjen e seancës së sotme.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Visar Ganiu: Muri është për sigurinë e fëmijëve tanë

  👉 Besmir, Era , Omar, Toni dhe Nina janë vetëm disa prej emrave të cilët i gjeni të shkruara...

  Qeveria: Nesër sillet vendim i rëndësishëm për kafenetë

  Protokollet e punës në objektet gastronomike nesër janë në agjendën e seancës qeveritare. Qeveria duhet të vendosë kur do...

  Ja e vërteta e 1 milion eurove të BFI (Dokument)

  Lidhur me ekstraktin e bankës nr. 76 të datës 26.06.2019, i cili qarkullon nëpër mediumet elektronike i shoqëruar me...

  LSDM kërkon fajtorë tek muslimanët për dështimin e menaxhimit me KOVID 19

  LSDM kërkon fajtorë tek muslimanët për dështimin e menaxhimit me KOVID 19 Sot Ministri i shëndetësisë  Vanko Filipçe ka akuzuar...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -