More

  Zbardh bora e parë në Ballkan

  - Marketing -

  Bora e parë sivjet ka rënë në Kroaci, saktësisht në Slemen afër Zagrebit, ndërsa në vendet e tjera të rajonit ishte ftothtë, e në BeH aty-këtu kishte riga shiu dhe mjegull, raportojnë mediat, transmeton Koha.net.

  Meteorologët paralajmërojnë se gjatë ditëve të ardhshme nuk do të ketë ndryshim temperaturash.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shoku i Elvis Naçit, Prof. dr. Musa Musai në garë për kreun e BFI-së!

  Në garë për kreun e Bashkësisë Fetare Islame të Maqedonisë është edhe prof.dr. Musa Musai. Sipas informacioneve tona, profesori ka...

  Maksuti: Kjo është NATO për të cilën kemi ëndëruar, luftuar e sakrifikuar të gjithë

  “Siguri, vlera të përbashkëta, bashkëpunim. Kjo është NATO për të cilën kemi ëndëruar, luftuar e sakrifikuar të gjithë.” – thotë...

  Albin Kurti: Fatkeqësisht, Gjykata Kushtetuese u rreshtua me kapësit e shtetit

  Kryeministri në detyrë i vendit Albin Kurti ka bërë reagimin e tij të parë që kur Gjykata Kushtetuese dha...

  Maqedoni, sot 58 raste të reja me koronavirus, po shqyrtohet kthimi i orës policore

  Nuk kanë të ndalur rastet me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Pas heqjes së orës policore dhe hapjes së...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -