Home / LAJME / Zbardh bora e parë në Ballkan

Zbardh bora e parë në Ballkan

Bora e parë sivjet ka rënë në Kroaci, saktësisht në Slemen afër Zagrebit, ndërsa në vendet e tjera të rajonit ishte ftothtë, e në BeH aty-këtu kishte riga shiu dhe mjegull, raportojnë mediat, transmeton Koha.net.

Meteorologët paralajmërojnë se gjatë ditëve të ardhshme nuk do të ketë ndryshim temperaturash.

About Derveni Info

Check Also

Genta Ismajli bën daljen e parë në publik me të dashurin e ri

Disa ditë më parë Genta Ismajli u pa duke u puthur me të dashurin e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *