More

  Zjarr i madh në Liqenin Treska

  - Marketing -

  Zjarr i madh ka kapluar një pjesë të Liqenit Treska në pjesën ka fshati Gllumovë. Banorët e Gllumovës mundohen me mjetet e veta ta shuajn zjarrin por zjarri dhe era e fuqishme nuk ndalen.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Grabitje e armatosur në Shkup

  Pesë hajdutë të maskuar dhe të armatosur me pushkë automatike kanë grabitur kazinon Admiral në Bulevardin Aradhet Partizane në...

  Halil Kastrati dorëzon edhe 10 shtëpi të reja

  Shoqata “Jetimat e Ballkanit” në krye me Halil Kastratin kanë dhuruar çelësat e 10 shtëpive për familjet në Komunën...

  Ambasadorja amerikane viziton BFI-në

  Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup, zonja Kejt M. Bërns (Kate Marie Byrnes), ka vizituar më...

  Orhan Murtezani: “Prej sot 917 të punësuarit kanë rritje të pagës për 5%”

  Drejtori i Hekurudhat e RMV-Transport ua rrit rrogat 917 punëtorëve për 5%. “Prej sot 917 të punësuarit në Hekurudhat e...
  - Marketing -
  - Marketing -