More

  Zv/ministri Rexhepi: Teatri shqiptar në Shkup do ta mer edhe oficialisht lejen për të filluar me punë

  Një lajm i mirë për të gjithë dashamirët e kulturës, Teatri shqiptar në Shkup do ta mer edhe oficialisht lejen për të filluar me punë. Këtë lajm e ka bërë publike zv/ministri i Transportit Bekim Rexhepi, njofton derveni.info.

  “Teatri Shqiptarë në Shkup do ta mer edhe oficialisht lejën për të filluar me punë. Leja në fjalë veç më është nënshkruar nga ana e ministrisë për Transport dhe Lidhje”, shkruan Rexhepi./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  MAQEDONI E VERIUT: USHTARËT DO TË KUJDESEN PËR SIGURINË NË SPITALE

  Pjesëtarët e Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut, të paarmatosur, do të ndihmojnë institucionet dhe punonjësit shëndetësorë në...

  Tetovë: Paraqiten grabitës të armatosur me maska

  Dy persona me maska dhe armë kanë vjedhur para nga një bastore në fshatin Tearcë të Tetovës. Policia nuk...

  UNT: Mr. Blerant Ramadani prezantoi punimin me temë: “Gjenerimi i vitit tipik meteorologjik për implementim në sistemet fotovoltaike”

  Universiteti "Nënë Tereza" në Shkup vazhdon me organizinin e “Brown Bag Seminar Series" si një praktikë e re pranë...

  Zv/ministri Bekim Rexhepi, takoi ekspertin e administratës Aleksandars Antonovs

  Zv/ministri i Transportit Bekim Rexhepi sot zhvilloi takim pune me Aleksandrs Antonovs, ekspert i analizës funksionale dhe riorganizimit shtetëror,...