More

  Zv/ministri Sulejmani shkarkon drejtorin Visar Vishkën

  Zv/ministri Sedat Sulejmani sot ka shkarkuar drejtorin e teatrit në Gostivar, Visar Vishkën. Siç mëson TetovaSot, ai është shkarkuar për shkak të parregullsive dhe keqmenaxhim të teatrit në Gostivar.

  Ditëve në vijim pritet të bëhet publike edhe vendimi i shkarkimit të Vishkës nga ana e Sulejmanit.

  Ndryshe, Visar Vishka ditë më parë është shprehur se më mirë të ndërtohen WC në Pallatet e Kulturës se sa Xhamia.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  A ka “bomba” që zbardhin të vërtetën për “Monstrën”?!

  Shpresat për zbardhje të plotë të rastit “Monstra” ishin të mëdha para se në pushtet të vijë kryeministri Zoran...

  Shilegov: Plani i Detajuar Urbanistik (PDU) tashmë është miratuar, as unë e as Bexheti nuk mund të vendosim për Treskën

  Plani i detajuar urbanistik për zonën afër liqenit Treska tashmë është miratuar dhe ajo që po ndodh aktualisht atje...

  Banorët e Kondovës ankohen për mungesë të energjisë elektrike, kërkojnë zgjidhje urgjente nga EVN-ja

  Tashmë dy muaj një pjesë e banorëve të fshatit Kondovë të Komunës së Sarajit po përballen me mungesë të...

  Rexhepi inspekton punimet e urës në Kumanovë

  Zëvendësministri i Transportit dhe Lidhjeve Bekim Rexhepi ka inspektuar punimet e urës në Kumanovë. Me këtë rast Rexhepi është shprehur...