More

  Zyrtare: Do të rizhvillohet ndeshja Juventus – Napoli

  Napoli ka fituar apelin për humbjen ndaj Juventusit, pra ndeshje do rizhvillohet dhe pikët do hiqen.

  Ishte Napoli që nuk udhëtojë në Torino me 4 tetor shkaku i rasteve pozitive me COVID-19 dhe u dënuan automatikisht me humbje në tavolinë 3 – 0, përcjellë lajmi.net.

  “Napolitanët” apeluan vendimin dhe arritën ta fitojnë këtë garë.

  Dy apelet e para u refuzuan, por tani është vendosur përfundimisht se përballja Juventus – Napoli do të zhvillohet.

  Mirëpo, ende data se kur do të zhvillohet nuk është caktuar.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Nga 1 shkurti është planifikuar administrata të kthehet në punë me orar të plotë

  Duke pasur parasysh se numri i të infektuarve me Covid-19 është zvogëluar, nga 1 shkurt 2021 është planifikuar administrata...

  Arrestohet një shkupjan

  Dje (22.02.2021) rreth orës 9:00 nëpunësit e policisë së SPB-Shkup kanë privuar nga liria 49 vjeçarin nga Shkupi Z.D,...

  Zvicra nuk kërkon teste për shqiptarët, mund të lëvizin lirshëm

  Siç dihet, kushdo që hyn në Zvicër dhe ka ardhur nga një zonë e rrezikshme për koronavirus, duhet të...

  Këto janë çmimet e reja të benzinës dhe dizelit

  Prej sot nuk vlen më Dekreti me fuqi ligjore për zbatimin e Ligjit për akcizat gjatë gjendjes së jashtëzakonshme,...