More

  1259 raste, 751 të shëruar dhe 45 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

  Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 4.555 testime, ndërsa janë regjistruar 1.259 raste të reja me Covid-19.

  Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 751 pacientë të shëruar.

  Betejën me Covid-19 në 24 orët e fundit e kanë humbur 45 persona.

  Deri më tani në vend janë bërë 647.559 testime për Covid-19.

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  24 viktima dhe 323 të infektuar me Covid-19

  Ministria e Shëndetësisë, informon se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.928 testime të realizuara 323 persona kanë rezultuar...

  Qeveria e Kosovës: Nuk mund të jemi garantues për lirimin me kusht të ish-krerëve të UÇK-së

  Kosova nuk mund të shërbejë si garantuese për lirimin me kusht të ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ngase...

  Prej sot ora policore nga 23:00 deri në ora 05:00

  Qeveria në mbledhjen e djeshme miratoi propozimin e Shtabit të Krizës dhe solli vendim që ora policore prej sot...

  U bllokua nga Facebook, Twitter dhe Instagram, Trump prezanton platformën e tij më të re

  Ish-presidenti amerikan Donald Trump ka krijuar një hapësirë në faqen e tij online ku do të mund të postojë komente. Ai ka...