More

  Aksident i madh në Saraj


  Aksident i madh ka ndodhur para pak çastesh në Saraj, në afërsi të marketit Saraj 2. Në aksident janë përfshirë dy vetura BMW dhe një veturë taksie Mercedes, në rrugën kryesore në Saraj tek rruga që lidhet me fshatin Gërçec, përcjell Derveni.info Nuk dihet a ka të lënduar. Pritet që policia të mbërrijë në çdo moment në vendin e ngjarjes.

  /Derveni.info

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përleshje masive në një lokal në Çair

  Forca te shumta policore kanë zbarkuar në rrugën “Cvetan Dimov” ne Çair, afër marketit Kipper, raporton Zyrtare.net Raportohet se mu...

  Aksident i madh në Saraj

  Aksident i madh ka ndodhur para pak çastesh në Saraj, në afërsi të marketit Saraj 2. Në aksident janë...

  Ahmeti në 20 vjetorin e luftës në Sllupçan

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti i shoqëruar nga funksionar të lartë të partisë së tij,...

  Shpërthen eksploziv në një rrugë në Shkup

  Në rrugën “Metodija Mitevski” në Shkup mëngjesin e sotëm ka shpërthyer një mjet shpërthyes. Persona të lënduar nuk ka,...