More

  Aksident trafiku, rrokulliset kamioni


  Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Gostivar-Kërçovë në afërsi të Strazhës, me çrrastë një kamion me targa të Ferizajit është rrokullisur. Nga ky aksident nuk raportohet për viktima, por është shkaktuar vetëm dëm material. Tani për tani nuk dihen shkaqet e aksidentit. Policia është në vendngjarje dhe po heton rastin.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një kandidaturë oficijale për komunën e Sarajit

  Lëvizja Besa do ti hyjë garës zgjedhore edhe në komunën e Sarajit. Zyrtare.net nga burime brenda Lëvizjes Besa mëson se...

  54 raste të reja, 12 të shëruar, asnjë i vdekur nga Kovid-19 në RMV

  Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 3764 testime ndërsa janë regjistruar 54 raste...

  Takimi Rama-Zaev-Vuçiç/ Reagon Basha: Nuk prodhojnë asgjë përveç fotografive, të bëhet urgjentisht njohja e ndërsjellë Kosovë-Serbi

  Kreu i PD, Lulzim Basha ka komentuar takimin e tre liderëve të Shqipërisë, Malit të Zi dhe Serbisë në...

  VALA E TË NXEHTIT: VENDI NË FAZËN PORTOKALLI

  Qeveria në bashkëpunim me Ministrinë e Shëndetësisë ka publikuar protokollet për mbrojtjen e qytetarëve, për shkak të aktivizimit të...