More

  Aksident tragjik në afërsi të Llaskarcës

  Sot, rreth orës 18:00 ka ndodhur një aksident në rrugën Tetovë – Shkup, në afërsi të fshatit Llaskarcë.

  Aksidenti erdhi pasi vetura “Jaguar” me targa të Gostivarit, me shofer N.I.(49) nga fshati Çegran të Gostivari, doli nga korsia.

  Në vendngjarje ka vdekur bashkudhëtari N.Z.(53) nga fshati Çegran, kanë bërë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme për TV21.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Alarm në qendër të Shkupit

  Televizioni Klan Maqedoni para pak minitash ka raportuar se eshte bllokuar një pjesë e qendrës së Shkupit. Ja edhe postimi...

  Alternativa pritet të marrë 2 ministra 3 zv/ministra dhe 25 drejtori

  Bekim Sali nga Alternativa për TV21 është deklaruar në lidhje me zërat se Alternativa synon të merr Ministrinë e...

  Austri, 7 mijë euro gjobë ose burg për ata që refuzojnë vaksinën

  Ata që refuzojnë vaksinimin në Austri pasi masa për vaksinimin e detyrueshëm të hyjë në fuqi do të gjobiten...

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup jep njoftimi, nga ky muaj do të ndryshojnë terminet për viza pune

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup njofton se nga muaji shkurt do të ndryshojnë terminet për viza pune dhe se...