More

  Ali Ahmeti: Më 17 tetor në Kërçovë përballemi vetëm me VMRO-në me askënd tjetër!

  Bashkimi Demokratikë për Integrim sonte mbajti tubimin qendrorë në Kërçovë ku shpalosi programin e kandidatit për të parin e Kërçovës Fatmir Deharit i cili kandidon për një mandat të tretë.

  Lideri i Integristëve Ali Ahmeti në fjalimin e tij tha se BDI në Kërçovë përballet vetëm me VMRO-DPMNE dhe me askënd tjetër.

  “Më 17 tetor fuqishëm të përkrahim Fatmir Deharin, të përkrahim listën për këshilltar në krye me Gazmend Jusufin. Dhe ju thoni të gjithve më 17 tetor ne përballemi këtu me VMRO-DPMNE-në, me askënd tjetër.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Gropë 10 metra e thellë, mbyllet aksi rrugorë Dibër-Mavrovë

  Që në orën 8 në mëngjes për komunikacion është mbyllur rruga rajonale Dibër – Mavrovë, tek Banja Kosovrast, për...

  Parashikimi i motit për sot

  Moti sot pritet të jetë kryesisht me vranësira, me shi të kohëpaskohshëm gjatë paradites. Temperatura maksimale pritet të jetë nga...

  Sot votojnë personat e sëmurë, të pafuqishëm dhe të burgosurit

  Të drejtë vote në këto zgjedhje lokale kanë gjithsej 1 milion e 824 mijë e 864 persona, shkruan Alsat....

  Ganiu-Shilegov: Rrugën ‘Cvetan Dimov’ do ta bëjmë me 6 korsi

  Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu së bashku me kryetarin e Qytetit të Shkupit Petre Shilegov, premtoi tre...