More

  Arrestim më Aeroportin e Shkupit


  Mbrëmë pas mesnate rreth orës 1:40 në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit nga nëpunësit policor është privuar nga liria B.N (30) nga Republika e Sërbisë, për shkak se pas kontrollimit të pasaportës është konstatuar se është i regjistruar me masën “arrest” me kërkesë të Interpoolit. B.N është dorëzuar në Stacionin policor në Kisella Vodë për procedurë të mëtejshme.
  /Derveni.info

   

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  62 raste të reja, 25 të vdekur nga Covid-19

  Ministria e Shëndetësisë informon se në përputhje me të dhënat e Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e...

  Shqipëria heq karantinën për Maqedoninë

  Komiteti i ekspertëve në Tiranë ka marr vendim që të heq plotësisht masën e kufizimit të lëvizjes së qytetarëve...

  Filipçe: Masa të reja dhe ndryshim të orës policore

  Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe ka thënë se Shtabi i krizës e ka përkrahur ndryshimin për ndalesën  e kufizimit...

  Gjykata Specijale përkohësisht e liron Kadri Veselin

  Dhomat e Specializuara të Kosovës me seli në Hagë e njohur si Gjykata Speciale kanë liruar përkohësisht nga qëndrimi...