More

  BESA formon nëndegën në Radushë


  Lëvizja Besa është duke vazhduar me ristrukturimin e nëndegëve. Në prani të sekretarit organizativ të kësaj partie, Adnan Azizi është themeluar nëndega e fshatit Radushë të Komunës së Sarajit. Këtë gjë e ka bërë vet të ditur sekretari Azizi nëpërmjet një postimi në Facebook.

  “Ishte kënaqësi e veçantë që sonte isha pjesmarrës në themelimin e nëndegës së Lëvizjes BESA në fshatin Radushë!

  Urime Agron, suksese në rrugëtimin tonë të përbashkët!”, ka shkruar Azizi.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sulm me armë në një qendër tregtare në Suedi, dhjetëra të plagosur

  Tre persona, përfshirë një grua në të 60 -at, janë plagosur rëndë nga të shtënat në Kristianstad, Suedi në...

  Qeveria furnizohet me automjete zyrtare, por jo dhe me zjarrfikëse dhe ambulanca

  Në vend të automjeteve zyrtare me lizing, dy milionë euro duhej të dedikohen për automjete që do të përdoreshin...

  RMV, prej sot hyn në fuqi ndalesa e plotë për lëvizje në zonat pyjore

  Prej sot hynë në fuqi ndalesa e plotë për lëvizje në zonat pyjore, njoftoi shërbimi për media i qeverisë,...

  Rritje e ndjeshme e çmimeve të derivateve të naftës në Maqedoni

  Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit mori vendim, me të cilin bëhet rritja e çmimeve të...