More

  Blerim Bexheti mori mandatin e ri

  Komuna e Sarajit është njëra nga tre komunat në Maqedoninë e Veriut që u siguruan nga Bashkimi Demokratik për Integrim që në rrethin e parë të zgjedhjeve lokale të mbajtura më 17 tetor.

  Sot, Blerim Bexheti ka marrë mandatin e ri dhe sërish është ulur në karrigen e të parit të Sarajit për të udhëhequr me këtë komunë edhe për katër vjet.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Alarm në qendër të Shkupit

  Televizioni Klan Maqedoni para pak minitash ka raportuar se eshte bllokuar një pjesë e qendrës së Shkupit. Ja edhe postimi...

  Alternativa pritet të marrë 2 ministra 3 zv/ministra dhe 25 drejtori

  Bekim Sali nga Alternativa për TV21 është deklaruar në lidhje me zërat se Alternativa synon të merr Ministrinë e...

  Austri, 7 mijë euro gjobë ose burg për ata që refuzojnë vaksinën

  Ata që refuzojnë vaksinimin në Austri pasi masa për vaksinimin e detyrueshëm të hyjë në fuqi do të gjobiten...

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup jep njoftimi, nga ky muaj do të ndryshojnë terminet për viza pune

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup njofton se nga muaji shkurt do të ndryshojnë terminet për viza pune dhe se...