More

  Çmim i ri i dizelit

  Në mbledhjen e sotme, Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendosur që të shtrenjtoj çmimin e dizelit për gjysmë denarë, ndërsa benzinat mbetet të pandryshuara.

  Në bazë të vendimit, çmimi me pakicë për një litër EURO SUPER BS-95 do të kushtoj 67,00 denarë, derisa një litër EUROSUPER BS-98 do të kushtoj 69,00 denarë për litër.

  Sipas vendimit të ri, një litër EURODIZEL do të kushtojë 59,00 denarë. Vaji ekstra i lehtë do të shitet për 58,50 den për litër.

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Policia e pamëshirshme, për një ditë ka sanksionuar 788 shoferë

  Gjatë ditës së djeshme (03.05.2021) Ministria për Punë të Brendshme ka zbatuar një aksion të përforcuar në territorin e...

  Çmim i ri i dizelit

  Në mbledhjen e sotme, Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendosur që të shtrenjtoj çmimin e dizelit për gjysmë denarë,...

  Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

  Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’...

  PD nuk do i njohë zgjedhjet. Basha takon drejtuesit e partisë

  Në mbledhjen që zhvilloi mbrëmjen e së hënës më krerët e degëve dhe sekretarët e PD-së në rrethe kryedemokrat...