More

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Çmimet me pakicë të benzinës do të rriten me gjysmë denari për litër nga mesnata e mbrëmjes së sotme, ndërsa çmimi i Eurodiesel do të rritet me 3 denarë, njoftoi Komisioni Rregullator i Energjisë këtë pasdite vonë. Në të njëjtën kohë, çmimi i vajit ekstra të lehtë rritet me 13.50 denarë. Rritja është për shkak të ndryshimeve në Ligjin për Akcizat të miratuar nga Parlamenti.

  ÇMIMET E REJA NGA MESNATA

  Benzinë ​​+1 denarë, naftë +3 denarë

  EUROSUPER BS – 95 67,50 denarë

  EUROSUPER BS -98 69,50 denarë

  EURODYZEL BS (DE V) 58,00 denarë

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Komuna e Sarajit me njoftim të rëndësishëm për banorët

  NJOFTIM Njoftim për rregullat e lëvizjes për personat që bëjnë transportimin e mallarave prej tregut të gjelbërt dhe anasjelltas. Ju njoftojm...

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Çmimet me pakicë të benzinës do të rriten me gjysmë denari për litër nga mesnata e mbrëmjes së sotme,...

  Ibrahimi: Zaevi e Mickoski veç mund të fotografohen bashkë

  Zeqirja Ibrahimi nga Alternativa, u ka bërë thirrje të gjithë deputetëve shqiptar që të mos lejojnë ndryshimin e ligjit...

  Hoxha: Qeveria nuk heq dorë nga ekipi urgjent me helikopter për kërkim dhe shpëtim

  Pas përfundimit të pandemisë me KOVID – 19, Qeveria përsëri do të shpallë thirrje publike për krijimin e një...