More

  E ardhmja e Lukakut mësohet në orët e ardhshme

  E ardhmja e qendërsulmuesit të Chelseas, Romelu Lukaku do mësohet në orët e ardhshme.

  Belgu para disa ditëve për “Sky Italia” bëri me dije që është bërë pishman për rikthimin te Chelsea, derisa ëndërron të luajë sërish për Interin, transmeton lajmi.net.

  Kësisoj, shkak i këtyre deklaratave, trajneri Thomas Tuchel nuk e ftoi për takimin ndaj Liverpoolit, derisa në orët në vijim dyshja do kenë bisedime.

  Kështu, pas takimit edhe do mësohet cila do jetë e ardhmja e belgut, me Chelsean që momentalisht nuk mendon shitjen e Lukakut. /Derveni.info

  Tuchel dje bëri me dije se ekziston mundësia që situata të zgjidhet dhe Lukaku të ftohet edhe për takimet e radhës./

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Vazhdon seanca për zgjedhjen e Qeverisë së re

  Në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut është duke u zhvilluar dita e dytë e diskutimit për Qeverinë e re. Pas...

  1 348 raste, 8 të vdekur nga KOVID-19 në Maqedoninë e Veriut

  Ministria e Shëndetësisë ka informuar se në 24 orët e fundit janë bërë 6 141 testime ndërsa janë regjistruar...

  Rregullohet dhe zbukurohet hyrja e fshatit Kopanicë

  Fshati Kopanicë i Sarajit dhe banorët kanë shfrytëzuar ditë të ngrohta për rregullimin e hyrjes së fshatit. Rrespektivisht banorët...

  Kolonë e gjatë me kilometra në Kodrën e Diellit

  Koha e bukur me diell dhe temperaturat e përshtatshme sot kanë nxitur banorët e Maqedonisë që në numër tejet...