More

  Fifi përlotet pasi lexon kartolinën e Donaldit

  Loja e kartolinave nxiti shumë debate, komente, sqarime por edhe emocione të forta.

  Fifi ka qenë ajo e cila është përlotur pasi lexoi këshillën që i kishte shkruar Donaldi.

  ’Në disa raste mendoj se duhet të ulesh me këmbë në tokë. Duhet të jesh më e qetë dhe më pak kokëfortë’’,- ishte mesazhi i tij.

  Fifi tregoi e përlotur se kur ka hyrë në shtëpi ka patur shumë presionë të cilat kanë reflektuar edhe në sjelljen e saj ditët e para të izolimit.

  ‘’Kur kam hyrë në shtëpi kam hyrë me 1200 presione. Me mos praninimit e prinderive, njërës prej motrave dhe vëllait. Të gjithë kanë qenë kundër. Në kuletë kam lënë vetëm 70 euro. Kam hyrë me merakun se si do ta paguaja qiranë e shtëpisë nëse do qendroja deri në fund. Kur hyra kisha stresin e videos që doli në spektakël. Kur hyra gjeta një person që e pëlqeja dhe nuk e dija as çfarë bëja, as çfarë thoja, as çfarë mendoja. Kur ka ardhur babai im edhe djemtë jam përpjekur të risjell Fifin pozitive’’,-tha ajo.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Alarm në qendër të Shkupit

  Televizioni Klan Maqedoni para pak minitash ka raportuar se eshte bllokuar një pjesë e qendrës së Shkupit. Ja edhe postimi...

  Alternativa pritet të marrë 2 ministra 3 zv/ministra dhe 25 drejtori

  Bekim Sali nga Alternativa për TV21 është deklaruar në lidhje me zërat se Alternativa synon të merr Ministrinë e...

  Austri, 7 mijë euro gjobë ose burg për ata që refuzojnë vaksinën

  Ata që refuzojnë vaksinimin në Austri pasi masa për vaksinimin e detyrueshëm të hyjë në fuqi do të gjobiten...

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup jep njoftimi, nga ky muaj do të ndryshojnë terminet për viza pune

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup njofton se nga muaji shkurt do të ndryshojnë terminet për viza pune dhe se...