More

  Florian Marku – Jorick Luisetto, ja në sa ora pritet të zhvillohet meçi

  Boksieri shqiptar, Florian Marku, sonte nga ora 20.00 deri 21.00 pritet të zbarkojë në ring, kundër francezit Jorick Luisetto.

  Edhe pse nuk dihet saktësisht ora sepse varet krejtësisht sesi do të shkojnë meçet paraprake.

  Meçi do të zhvillohet në “SSE Arena” të Londëres, i cili zgjon kureshtje të madhe tek dashamirët e boksit.

  “Jam shumë i përgatitur dhe mezi e pres këtë ndeshje. Ju pres të gjithëve në ‘Sse Arena Wembley”.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Alarm në qendër të Shkupit

  Televizioni Klan Maqedoni para pak minitash ka raportuar se eshte bllokuar një pjesë e qendrës së Shkupit. Ja edhe postimi...

  Alternativa pritet të marrë 2 ministra 3 zv/ministra dhe 25 drejtori

  Bekim Sali nga Alternativa për TV21 është deklaruar në lidhje me zërat se Alternativa synon të merr Ministrinë e...

  Austri, 7 mijë euro gjobë ose burg për ata që refuzojnë vaksinën

  Ata që refuzojnë vaksinimin në Austri pasi masa për vaksinimin e detyrueshëm të hyjë në fuqi do të gjobiten...

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup jep njoftimi, nga ky muaj do të ndryshojnë terminet për viza pune

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup njofton se nga muaji shkurt do të ndryshojnë terminet për viza pune dhe se...