More

  Fshati Radushë vetorganizohet për zgjerimin e rrugës


  “Bashkësia Lokale Radushë sot mori iniciativën për pastrimin e rrugës Radushë-Shkup.
  Falemenderojmë të gjithë bashkëfshatarët që na ndihmuan në ndihma të ndryshme!
  Ne vecanti falemenderojme Ismalakiun dhe Haqimin qe me me mjete ngarkuese-bunduzher ndihmuan, po ashtu dhe Mugniu dhe Fadili me traktor.
  Iniciativa do të vazhdojë dhe ditëve në vijim.” shkruajnë në postimin e tyre Bashkësia Lokale Radushë.

  /Derveni.info

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  35 viktima, 734 të infektuar me Covid-19 dhe 621 të shëruar

  Ministria e Shëndetësisë, informon se gjatë 24 orëve të fundit nga 3.246 testime të realizuara, 734 persona kanë rezultuar...

  Fshati Radushë vetorganizohet për zgjerimin e rrugës

  "Bashkësia Lokale Radushë sot mori iniciativën për pastrimin e rrugës Radushë-Shkup. Falemenderojmë të gjithë bashkëfshatarët që na ndihmuan në ndihma...

  Rikthehen linjat e ndërprera ajrore në Aeroportin e Shkupit

  Me orarin veror të fluturimeve kthehen shumica e linjave ajrore që ishin ndërprerë në vitin 2020 me mbylljen e...

  Nga viti i ardhshëm nxënësit e klasës së I dhe të IV me koncept të ri arsimor

  Fëmijët të cilët në vitin e ri shkollor 2021-2022 do të jenë nxënës të klasës së parë dhe të...