More

  Futbollisti i KF RINIA 98 Sulejmani: Ndaj SS Novas futemi në fushë për të fituar

  “Dy fitoret rradhazi ka rikthyer besimin tek skuadra jonë dhe shpresoj që të diellën do të vazhdojmë të koncentruar drejt fitores së rradhës.
  Ndaj SS Novas do të futemi në fushë për ti fituar tre pikët e rradhës me një lojë të mirë dhe durimin e duhur mendoj që pikët do ti rrëmbejmë ne.
  E rëndësishme është të bëjmë atë që kemi bërë në dy ndeshjet e fundit” , përfundon futbollisti nga KF Rinia 98 Fuat Sulejmani./derveni.info

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Arrestohen dhjetëra persona për falsifikim të dokumenteve të udhëtimit mes tyre edhe polic

  Aksion i madh policor është duke u realizuar nga Ministria e Punëve të Brendshme në Shkup Deri më tani, siç...

  SI TË JENI TË SUKSESSHËM EDHE NËSE NUK DËSHIRONI TË BËHENI MENAXHER/E?

  ​ Si të jeni të suksesshëm edhe nëse nuk dëshironi të bëheni menaxher/e? Ka njerëz të cilët ëndërrojnë të marrin...

  Autobusët në Shkup do të qarkullojnë deri në ora 20:00

  Për shkak të orës policore, e cila prej sot fillon në ora 20:00, ndryshimet në qarkullim do të kenë...

  23 shkelje të orës policore, 481 gjoba për mosmbajtje të maskës

  Nga ora 22:00 e ditës djeshme (05.04.2021) deri më sot në ora 05:00 Ministria për Punë të Brendshme ka...