More

  Grubi: 62% e shqiptarëve janë të kënaqur me Qeverinë

  Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri për Sistem Politik, Artan Grubi në një deklaratë për TV21, theksoi se anketat brendapartiake dhe ato publike nga institucione kredibile tregojnë se 62% e shqiptarëve janë të kënaqur me Qeverinë.

  “Anketat brendapartiake por edhe ato publike nga institucione kredibile theksojnë që 62% e shqiptarëve janë të kënaqur me Qeverinë si dhe e përcaktojnë BDI-në si fitues absolut të zgjedhjeve lokale”, deklaroi për TV21, Artan Grubi – zëvendëskryeministër i parë.

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  SELA: SKENAR REGJISTRIMI – MARRËVESHJE RMV-SERBI PËR RRITJEN E DIASPORËS MAQEDONASE?!

  Regjistrimi është ardhmëria e shqiptarëve të Maqedonisë – tha Ziadin Sela duke shtuar se për këtë shkak regjistrimi shndërrohet...

  Grubi: 62% e shqiptarëve janë të kënaqur me Qeverinë

  Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri për Sistem Politik, Artan Grubi në një deklaratë për TV21, theksoi se anketat brendapartiake...

  62 raste të reja, 25 të vdekur nga Covid-19

  Ministria e Shëndetësisë informon se në përputhje me të dhënat e Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e...

  Shqipëria heq karantinën për Maqedoninë

  Komiteti i ekspertëve në Tiranë ka marr vendim që të heq plotësisht masën e kufizimit të lëvizjes së qytetarëve...