More

  Grubi hap me shqelm derën e Ministris së Kulturës

  Violinisti Blerim Grubi në Click Plus, thotë se Ministria e Kulturës është e të gjithëve. Ai madje tha se tani kur shkon në Ministrinë e Kulturës i “mëshon” derës me shqelm pasi që siç tha, tash e ndjen pak më ndryshe, duke krahasuar me periudhën para 20 vitesh.

  “Kur shkoj në Ministrinë e Kulturës i “mëshoj” derës me shqelm sepse është edhe e imja. Tash e ndjej pak më ndryshe”, u shpreh në Click Plus në TV21, violinisti Blerim Grubi.

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Parashikimi i motit për sot

  Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do...

  Grubi hap me shqelm derën e Ministris së Kulturës

  Violinisti Blerim Grubi në Click Plus, thotë se Ministria e Kulturës është e të gjithëve. Ai madje tha se...

  Ziberi: Me mësimin online shumë fëmijëve ju është mohuar e drejta për arsimim

  Avokati i Popullit Naser Ziberi, e ka publikuar raportin për shkeljen e të drejtave të njeriut. Theks të veçantë...

  Regjistrohen 30 viktima dhe 447 raste të reja me Covid-19, shërohen 620 persona

  Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 3034 teste të kryera janë regjistruar 447 raste të reja...