More

  Grubi në parkun e Gazi Babës luan basketboll


  Zëvendës Kryeministri Artan Grubi së bashku me bashkëpartijakët e tij si dhe me kryetarin e komunës së Çairit Visar Ganiu kanë shfrytëzuar kohën e fundjavës me diell për të sportuar në parkun e Gazi Babës. Në postimin e tij mund të shihen foto duke shijuar rrezet e diellit nëpër park dhe duke luajtur basketboll. Derveni.info po u’a përcjell edhe postimin e plotë të Grubit:


  “Bashkë me Visarin, Ardijanin dhe Bujarin shfrytëzuam ditën e bukur me diell sot për të sportuar bashkë me qytetarët e Çairit.

  Në Shkup dhe në veçanti në Çairin tonë, po shfrytëzohen maksimalisht investimet e realizuara në terrene sportive dhe hapësira rekreimi. Përkrahja për Visarin dhe Ardijanin do të thotë vazhdimësi e investimeve për jetë cilësore.”

  /Derveni.info


  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Gropë 10 metra e thellë, mbyllet aksi rrugorë Dibër-Mavrovë

  Që në orën 8 në mëngjes për komunikacion është mbyllur rruga rajonale Dibër – Mavrovë, tek Banja Kosovrast, për...

  Parashikimi i motit për sot

  Moti sot pritet të jetë kryesisht me vranësira, me shi të kohëpaskohshëm gjatë paradites. Temperatura maksimale pritet të jetë nga...

  Sot votojnë personat e sëmurë, të pafuqishëm dhe të burgosurit

  Të drejtë vote në këto zgjedhje lokale kanë gjithsej 1 milion e 824 mijë e 864 persona, shkruan Alsat....

  Ganiu-Shilegov: Rrugën ‘Cvetan Dimov’ do ta bëjmë me 6 korsi

  Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu së bashku me kryetarin e Qytetit të Shkupit Petre Shilegov, premtoi tre...