More

  Grubi për shpifjet e Hajredinit: E ulët, si kanë hije moshës së tij

  Edhe zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive, Artan Grubi në deklaratë për “Sloboden peçat” ka hedhur kategorikisht si të pavërteta, dhe i ka cilësuar si shpifje të ulëta akuzat se kryeministri Zoran Zav i ka dhënë material të pabotuar nga “bombat” (biseda të përgjuara) me qëllim të tij të jetë “i fuqishëm” në BDI, përcjell Tetovasot.
  – Shpifje te ulëta qe nuk i kane hije moshës së tij, por besoj që janë pikërisht pasojë e moshës. Lehtësia e thënies së gënjeshtrave dhe shpërndarjes së tyre në media është për çdo keqardhje – deklaroi Grubi për “Sloboden peçat”.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Protesta për tragjedinë në Tetovë, kërkohet përgjegjësi dhe drejtësi

  Në Tetovë po mbahen protesta si shenjë revolte ndaj zjarrit që dogji spitalin modular në Tetovë. Protestuesit thonë se...

  Largimi i Salah nga Liverpool, Klopp: Nuk jam i përfshirë në këtë proces

  Traineri i Liverpoolit nuk dha asnjë informacion në lidhje me rinovimin e kontratës së Mohamed Salah. “E vetmja gjë që...

  Komuna Saraj me njoftim të rëndesishëm për banorët

  Ditëve të fundit vërehet një fenomen i ndezjes së zjarreve bujqësore por edhe deponive të egra gjithandej teritorit të...

  BDI zbulon slloganin për Zgjedhjet lokale – Zgjidh Jetë, Voto Blertë

  “Zgjidh Jetë, Voto Blertë”- është sllogani i Bashkimit Demokratik për Integrim për zgjedhjet e ardhshme lokale që do të...