More

  Incident i armatosur në Bukoviq

  Para pak çastesh në vendbanimin Bukoviq ka ndodhur një incident i armatosur, njofton derveni.info.

  Jo zyrtarisht thuhet se janë përleshur dy grupe. Për momentin nuk ka informacione për të vrarë apo të plagosur, kurse policia është në vendngjarje.

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot nuk do të ketë orë policore

  Sot në Maqedoninë e Veriut nuk do të ketë orë policore, për shkak se besimtarët ortodoks festojnë Pashkët. Në...

  Incident i armatosur në Bukoviq

  Para pak çastesh në vendbanimin Bukoviq ka ndodhur një incident i armatosur, njofton derveni.info. Jo zyrtarisht thuhet se janë përleshur...

  Klubi malor “Gryka e Dervenit” viziton kompaninë “Dauti Komerc”

  Sot përfaqësuesit e kryesisë së Klubit Malor "Gryka e Dervenit" në përbërje Kryetarja Imran Jonuzi nënkryetari Ramadani Zufer dhe...

  Përleshje fizike mes të burgosurve në Burgun e Idrizovës

  Rrahje mes të burgosurve në burgun e Idrizovës. Në Sektorin për Punë të Brendshme Shkup, dje rreth orës 18:50...