More

  Ish-presidentja Atifete Jahjaga, mahnit me pamjen dhe stilin e ri (FOTO)

  Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, është komentuar jo pak herë viteve të fundit për ndryshime drastike në dukje.

  Pas lëshimit të postit të presidentit, Jahjaga merret me fondacionin e saj “Atifete Jahjaga” në mbështetje të grave përmes kauzave të ndryshme.

  Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet me të cilat merret.

  Së fundmi, Jahjaga ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku është shfaqur mjaft ndryshe dhe tërheqëse.

  Ajo është shfaqur e veshur me një bluzë ngjyrë vjollcë të çelët, teksa kishte vendosur një makijazh të lehtë në fytyrë.

  Flokët e zeza të mbërthyera lart, kombinuar me një palë vathë dhe një qafore të bronztë, i dhanë një pamje edhe më atraktive ish-presidentes.

  Kjo fotografi është pëlqyer dhe komentuar në masë të madhe nga ndjekësit, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për këtë dukje. /Derveni.info

   

   

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Një person gjendet i vdekur në lumin Vardar

  Siç njoftojnë nga policia, gjatë orëve të pasdites më 24 prill, në policinë e Shkupit është denoncuar se në...

  Filipçe: Stabilizohet situata epidemiologjike

  Autoritetet e shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut thonë se përveç variantit britanik të COVID-19 nuk janë shënuar mutacione tjera...

  Apple raporton fitime rekord pas dyfishimit të shitjeve të iPhone

  Një rritje e shitjeve të iPhone, veçanërisht në Kinë, kanë dyfishuar fitimet e Apple që prej fillimit të pandemisë. Rezultatet...

  Gashi kundër digjitalizimit të librave: Është sikurse projekti i Gruevskit për kompjuterët

  Partia opozitare, Alternativa është deklaruar kundër digjitalizimit të librave shkollorë. Këtë e ka shprehur, kryetari i partisë, Afrim Gashi në...