More

  Katër të vdekur në aksident, një grua në gjendje të rëndë

  Katër persona kanë vdekur në një aksident trafiku në magjistralen Ferizaj-Shtime, konkretisht në fshatin Koshare.

  Në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë katër persona teksa një grua edhe në gjendje të rëndë.

  Këtë për Klankosova e ka konfirmuar Drejtoresha e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Ferizaj, Nadire Ymeri.

  “Janë katër persona të vdekur në vendin e ngjarjes ndërsa një grua është dërguar e intuarbuar për trajtim në Qendren Klinike Universitare të Kosovës. Dy ekipe nga emergjanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes”, tha Ymeri.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Kryetari i BDI-së Ahmeti sonte në Klan Debat

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti sonte me fillim në ora 20:30 do të marr pjesë në...

  Kasami flet nga Tetova: Do të jemi fitues në zgjedhjet lokale

  Lëvizja BESA ka vazhduar me ristrukturimin e forumeve partiake, gjegjësisht nëndegëve në Tetovë. Kryetari i kësaj partie, Bilall Kasami theksoi...

  Ballkani pa roaming me 1 korrik, por si do ta përdorni internetin

  Qytetarët duhet të kenë kujdes me përdorimin e internetit nga 1 korriku në vendet e rajonit. Edhe pse që...

  “Можеме” edhe në Zhelinë. A ka kush i ndal?

  Koalicioni "можеме" ka vizituar sot komunën e Zhelinës, ku kanë luajtur futboll. Me dresa në maqedonisht dhe disa në...