More

  Kjo është 18 vjeçarja që humbi jetën në aksidentin Prishtinë- Ferizaj


  Sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një vetaksident i rëndë në magjistralen Prishtine- Ferizaj.

  Si pasojë e këtij vetaksidenti një person ka humbur jetën, ndërsa një tjetër është lënduar.
  Njoftohet se nga ky vetaksident jetën e ka humbur 18 vjeçarja G.R.

  Ende nuk dihen shkaqët që çuan në këtë vetaksident.

  Në pamjet e siguruara nga “Indeksonline”, shihet se vetura është futur në objektin e KFC.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Rritet përfqësimi i shqiptarëve në Klinikën e Onkologjisë

  Para disa ditëve klinika e Onjologjisë pranë Spitalit Universitar "Nëna Terezë" në Shkup ka punësuar dhe avansuar stafin mjeksorë...

  Maqedonia me borxh “deri në fyt”?!

  Rritja e borxhit publik në 64.4 për qind të prodhimit të brendshëm bruto i hap rrugën vendit të bjerë...

  VMRO-DPMNE: Për 1.6 milionë euro më pak është shitur toka te Liqeni Treska

  Partia opozitare VMRO-DPMNE ka alarmuar se gjatë shitjes së parcelës në afërsi të Liqenit Treska në Saraj, parcelat janë...

  THIRRJE PUBLIKE Për realizimin e të drejtës për racion të subvencionuar për studentë

  Në bazë të Ligjit për racion të subvencionuar për studentë (“Gazeta Zyrtare e Republikës së Maqedonisë së Veriut” nr. 31/2020 dhe  150/2021) dhe...