More

  Klubi Malor “Gryka e Dervenit” sot vizitoi Matkën


  Klubi malor “Gryka e Dervenit” sot ka organizuar ecje rekreative në Kanjonin e Matkës. Në këtë ekspeditë përplot bukuri përreth dhe me peripecitë e Ramazanit, ata u ngjitën deri në majën Pamir prej ku ka pamje fantastike të Kanjonit të Matkës. Siç njoftojnë nga klubi malor, sot përveç antarëve të klubit në këtë organizim morëm pjesë edhe një grup bjeshkatarësh nga Kosova.
  Për më shumë shijoni pamjet:

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ngadhënjimi mbi Zheden

  Shkruan: Ferid Muhiq Qe e martë kur më në fund u nisa drejt majës së Zhedenit. Po shpjegohem se përse...

  Klubi Malor “Gryka e Dervenit” sot vizitoi Matkën

  Klubi malor "Gryka e Dervenit" sot ka organizuar ecje rekreative në Kanjonin e Matkës. Në këtë ekspeditë përplot...

  “Fshati i mrekullive” me zero raste që nga fillimi i pandemisë

  Një fshat në Gjermani i ka rezistuar COVID – 19 që nga fillimi i pandemisë, e deri më tani,...

  Turqia heq testin PCR për këto shtete

  Aviokompania Turkish Airlines (THY) njoftoi se testi PCR i zbatuar për hyrjen në Turqi në kuadër të masave kundër...