More

  Komuna e Çairit dhuroi donacion dy autoambulanca për Shtëpinë e shëndetit Shkup

  Komuna e Çairit dhuron dy autoambulanca për shërbimin e ndihmës së shpejtë pranë Shtëpisë së Shëndetit – Shkup, për të dhënë kontribut në ndihmën ndaj personelit mjekësor dhe qytetarëve në ballafaqimin me virusin Covid 19.

  Donacioni është bërë me rialokimin e mjeteve që ishin paraparë për zbukurimin e komunës.

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Delegacion i ‘El Hilal’ takim me kreun e qytetit të Shkupit

  Një delegacion i El Hilalit i përbërë nga Behixhudin Shehapi, kryetar, Talat Sadiku, nënkryetar dhe Ali Sadiku, sekretar u...

  Gjermania i dha lamtumirën Angela Merkel me gjashtë minuta duartrokitje të vazhdueshme

  Gjermania i dha lamtumirën Angela Merkel me gjashtë minuta duartrokitje të vazhdueshme. Gjermanët e zgjodhën atë për t’i udhëhequr, dhe...

  726 raste të reja, 368 të shëruar dhe shtatë të vdekur nga KOVID-19

  Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 3 144 testime ndërsa janë regjistruar 726...

  Boban Iliq përfundimisht hyn në burg

  Boban Iliq përfundimisht hyn në burg. Siç bëri me dije për TV SHENJA zëvendës drejtori i burgut të Kumanovës...