More

  Komuna e Sarajit ka vendosur kabina për pritje në stacionet e autobusëve në disa vendbanime

  Komuna e Sarajit ka vendosur kabina për pritje në stacionet e autobusëve që ndodhen në vendbanimet: Bukoviq, Semenisht, Llaskarcë, Arnaqi të Poshtme, Arnaqi të Epërme dhe Shishovë.

  Me këtë projekt planifikojmë që të vendosim kabina në stacionet e gjitha vendbanimeve dhe të ofrojmë kushte më urbane për të gjithë banorët e komunës, thuhet në njoftimin nga Komuna e Sarajit.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Alarm në qendër të Shkupit

  Televizioni Klan Maqedoni para pak minitash ka raportuar se eshte bllokuar një pjesë e qendrës së Shkupit. Ja edhe postimi...

  Alternativa pritet të marrë 2 ministra 3 zv/ministra dhe 25 drejtori

  Bekim Sali nga Alternativa për TV21 është deklaruar në lidhje me zërat se Alternativa synon të merr Ministrinë e...

  Austri, 7 mijë euro gjobë ose burg për ata që refuzojnë vaksinën

  Ata që refuzojnë vaksinimin në Austri pasi masa për vaksinimin e detyrueshëm të hyjë në fuqi do të gjobiten...

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup jep njoftimi, nga ky muaj do të ndryshojnë terminet për viza pune

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup njofton se nga muaji shkurt do të ndryshojnë terminet për viza pune dhe se...