More

  Komuna e Sarajit me njoftim të rëndësishëm për banorët


  NJOFTIM

  Njoftim për rregullat e lëvizjes për personat që bëjnë transportimin e mallarave prej tregut të gjelbërt dhe anasjelltas.

  Ju njoftojm se Shtabi Emergjencës në Komunën e Sarajit do ti evidentoj tregtarët që kanë nevojë për të lëvizur për të kryer transportimin e mallrave.
  Duhet të lajmërohen në numrat në vijim:
  🔹️Sabaudin Rustemi 078 423 841
  🔹️Resul Demiri 076 350 663
  Në këtë mënyrë, tregtarëve do tju bëhet e mundur lëvizje konform regullave dhe rekomandimeve nga Qeveria e Republikës së Maqedonis së Veriut, në mënyrë që të kryejnë aktivitetet e tyre.

  Me respekt,
  Shtabi Emergjencës – Komuna e Sarajit.

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Dërgesat online mund të bëhen edhe gjatë orës policore

  Zv. kryeministri për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi ka bërë të ditur, se dërgesat nga porositë online në objektet gastronomike...

  Komuna e Sarajit me njoftim të rëndësishëm për banorët

  NJOFTIM Njoftim për rregullat e lëvizjes për personat që bëjnë transportimin e mallarave prej tregut të gjelbërt dhe anasjelltas. Ju njoftojm...

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Çmimet me pakicë të benzinës do të rriten me gjysmë denari për litër nga mesnata e mbrëmjes së sotme,...

  Ibrahimi: Zaevi e Mickoski veç mund të fotografohen bashkë

  Zeqirja Ibrahimi nga Alternativa, u ka bërë thirrje të gjithë deputetëve shqiptar që të mos lejojnë ndryshimin e ligjit...