More

  Konfiskohen rreth 40 kg marihuanë

   

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  37 viktima dhe 301 raste të reja me Cvoid-19, mbi një mijë të shëruar

  Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 1.431 teste të kryera janë regjistruar 301 raste të reja...

  Hasani: Pandemi ka pasur edhe në kohën e profetit Muhamed, masat i sollëm që me qetësi të kalojmë festat

  Zëvendës ministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani në konferencën e sotme për shtyp tha se masat restriktive kanë qenë të...

  Nga sot, fermerët mund të aplikojnë për subvencione

  Aplikimi për marrjen e subvencioneve bujqësore fillon sot, dhe do të zgjasë deri më 31 maj të këtij viti....

  Gjatë orës policore do të mund t’i shëtisim kafshët shtëpiake, në këtë orar!

  Në vendimin e qeverisë, për kufizim të lëvizjes, parashihet që gjatë orës policore, pronarët të mund t’i shëtisin jashtë...