More

  Kujdes: sonte sërish orë policore


  Prej sonte kthehet në fuqi ndalesa për lëvizje nga ora 21 deri në orën 5

  Ora policore e cila ishte shfuqizuar natën e kaluar, prej sonte përsëri hyn në fuqi dhe ndalesa për lëvizje do të zgjasë nga ora 21 deri në orën 5.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  “Можеме” edhe në Zhelinë. A ka kush i ndal?

  Koalicioni "можеме" ka vizituar sot komunën e Zhelinës, ku kanë luajtur futboll. Me dresa në maqedonisht dhe disa në...

  Në Bojanë organizohet Olimpiada shkollore

  Forumi Rinor i fshatit Bojanë sot ka organizuar olimpiadën shkollore. Në këtë event kanë marrë pjesë nxënësit e shkollës...

  Dështon tenderi, nxënësit mbeten pa dëftesa!?

  Dëftesat për nxënësit në shkollat fillore dhe të mesme në vend do të ndahen në fund të muajit gusht. Byroja...

  Ja gjendja e ambulantës ku shërohen banorët e Sarajit

  Plasaritja e mureve, myku e lagështia janë vetëm disa nga pamjet që kamera e ALSAT filmoi brenda ambulancës në...