More

  Lista e plotë e kandidatëve për këshilltatë në komunën e Sarajit nga rradhët e BDI-së

  Mbrëmë në KQZ janë dorëzuar listat për këshilltarë komunal.

  Në vazhdim ua sjellim listën e plotë të kandidatëve për këshilltarë në komunën e Sarajit nga rradhët e BDI-së:

  1. Muhamed Rama nga Radusha
  2. Musa Alili nga Kondova
  3. Arife Kovaçi nga Rashçja
  4. Abdilkadri Sali nga Krushopeku
  5. Sueda Sejfullah nga Bukoviqi
  6. Sumeja Abazi nga Kopanica
  7. Miradije Misim nga Bojana
  8. Ilas Veseli nga Lubini
  9. Asan Haxhiu nga Rashçja
  10. Hanka Abdullah nga Krushopeku
  11. Besjana Veseli nga Arnaqia
  12. Vadrip Ameti nga Sfillarja e Epërme
  13. Ismail Aki Sali nga Gërçeci
  14. Bejtula Saiti nga Gllumova
  15. Besa Xhoni nga Saraji
  16. Shefajet Dauti nga Çajlana
  17. Sejhan Bekiri nga Semenishti
  18. Elmedin Aziri nga Arnaqia
  19. Arijan Ibraimi nga Llaskarca

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Protesta për tragjedinë në Tetovë, kërkohet përgjegjësi dhe drejtësi

  Në Tetovë po mbahen protesta si shenjë revolte ndaj zjarrit që dogji spitalin modular në Tetovë. Protestuesit thonë se...

  Largimi i Salah nga Liverpool, Klopp: Nuk jam i përfshirë në këtë proces

  Traineri i Liverpoolit nuk dha asnjë informacion në lidhje me rinovimin e kontratës së Mohamed Salah. “E vetmja gjë që...

  Komuna Saraj me njoftim të rëndesishëm për banorët

  Ditëve të fundit vërehet një fenomen i ndezjes së zjarreve bujqësore por edhe deponive të egra gjithandej teritorit të...

  BDI zbulon slloganin për Zgjedhjet lokale – Zgjidh Jetë, Voto Blertë

  “Zgjidh Jetë, Voto Blertë”- është sllogani i Bashkimit Demokratik për Integrim për zgjedhjet e ardhshme lokale që do të...