More

  Luana Vjollca vazhdon pozat provokuese nga Mykonos

  Moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, ka nisur pushimet prej ditësh në Greqi.

  Derisa ndodhet në ishullin e popullarizuar, Mykonos, ajo ka bërë një postim duke thënë se ka afro tetë vite që nuk ka qenë në vende të tilla me kaq shumë njerëz.

  “Për të paktën tetë vitet e fundit daljet e tilla i kisha tërësisht të harruara”, ka shkruar ajo në postimin e publikuar në InstaStory.

  Krahas kësaj, biondja ka mahnitur në daljen që ka bërë ditën e sotme në një kostum kuq e zi.
  Në një fustan dypjesësh e me triko të zeza, 30-vjeçarja shfaqet me ‘look’ të veçantë me syze po ashtu ngjyrë të kuqe.

  Komplimentet në imazhe kanë qenë të shumta nga miqtë e ndjekësit që mban.

  Ajo ndërkaq edhe këtë vit ka paralajmëruar shumë surpriza që besohet se do të vijnë pas këtyre pushimeve luksoze.

  /Derveni.info

   

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Afrim Gashi në pragë të zgjedhjeve takohet me përfaqësuesit e OSBE – ODIHR në Shkup

  Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, i shoqëruar nga nënkryetari i partisë, Lulzim Aliu, aktualisht edhe Shef i Shtabit Qendror...

  Pakënaqësi në ASH- Saraj, jep dorëheqje kryetari i nëndegës Rashçe

  Kryetari i nëndegës së vendbanimit Rashçe Fidush Abdiu, jep dorëheqje nga ky funksion, pasi që shpreh pakënaqësi për vendimet...

  Çairit ju shtua edhe një kënd super-modern për fëmijë (FOTO)

  Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu njofton se Çairit prej sot ju shtua edhe një kënd super-modern për...

  Protesta për tragjedinë në Tetovë, kërkohet përgjegjësi dhe drejtësi

  Në Tetovë po mbahen protesta si shenjë revolte ndaj zjarrit që dogji spitalin modular në Tetovë. Protestuesit thonë se...