More

  Maqedoni: Në veturë gjendet një person i pajetë


  Një banor i Ohrit u gjet i vdekur në një makinë, bëjnë të ditur nga policia, njofton Portalb.

  Në SPB Ohër dje në orën 20:10 është paraqitur se një person i vdekur është gjetur në një park makinash afër “Portës së Epërme” në qytet.

  U konstatua se bëhet fjalë për M.J. (55) nga Ohri, ndërsa mjeku konfirmoi se viktima nuk ka gjurmë për shenja dhune.

  Pas udhëzimeve të prokurorit publik, trupi iu dorëzua familjes.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  “Можеме” edhe në Zhelinë. A ka kush i ndal?

  Koalicioni "можеме" ka vizituar sot komunën e Zhelinës, ku kanë luajtur futboll. Me dresa në maqedonisht dhe disa në...

  Në Bojanë organizohet Olimpiada shkollore

  Forumi Rinor i fshatit Bojanë sot ka organizuar olimpiadën shkollore. Në këtë event kanë marrë pjesë nxënësit e shkollës...

  Dështon tenderi, nxënësit mbeten pa dëftesa!?

  Dëftesat për nxënësit në shkollat fillore dhe të mesme në vend do të ndahen në fund të muajit gusht. Byroja...

  Ja gjendja e ambulantës ku shërohen banorët e Sarajit

  Plasaritja e mureve, myku e lagështia janë vetëm disa nga pamjet që kamera e ALSAT filmoi brenda ambulancës në...