More

  MËRGIM BERISHA I THOTË “PO” KOSOVËS?


  Mërgim Berisha mund të jetë një prurje e madhe te Përfaqësuesja e Kosovës.

  RTV Dukagjini ka mësuar nga burime afër familjes së futbollistit, Mërgim Berisha se ky i fundit pritet ti thotë ‘PO’ ftesës së Kombëtares së Kosovës në futboll.

  Sulmuesi deri më tani në karrierë për klubin e FC Red Bull Salzburg ka shënuar plotë 24 gola në të gjitha garat.

  Vlera e 23 vjeçarit në merkato vlerësohet të jetë deri në 10 milionë euro.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Protesta për tragjedinë në Tetovë, kërkohet përgjegjësi dhe drejtësi

  Në Tetovë po mbahen protesta si shenjë revolte ndaj zjarrit që dogji spitalin modular në Tetovë. Protestuesit thonë se...

  Largimi i Salah nga Liverpool, Klopp: Nuk jam i përfshirë në këtë proces

  Traineri i Liverpoolit nuk dha asnjë informacion në lidhje me rinovimin e kontratës së Mohamed Salah. “E vetmja gjë që...

  Komuna Saraj me njoftim të rëndesishëm për banorët

  Ditëve të fundit vërehet një fenomen i ndezjes së zjarreve bujqësore por edhe deponive të egra gjithandej teritorit të...

  BDI zbulon slloganin për Zgjedhjet lokale – Zgjidh Jetë, Voto Blertë

  “Zgjidh Jetë, Voto Blertë”- është sllogani i Bashkimit Demokratik për Integrim për zgjedhjet e ardhshme lokale që do të...