More

  Mevlan Morina, bartës i listës për këshillin komunal nga BESA në Saraj

  Pas zyrtarizimit të magjistrit Hasim Murtezani si kandidat për kryetar të Sarajit, sot është zyrtarizuar edhe një magjistër në garën zgjedhore.

  Magjistri i ekonomisë Mevlan Morina, do të jetë bartës listës së BESËS në Saraj.
  Lista e kandidaturave për kryetar dhe anëtarë të këshillit komunal të Sarajit tashmë janë dorëzuar në KSHZ nga të gjitha partitë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Protesta për tragjedinë në Tetovë, kërkohet përgjegjësi dhe drejtësi

  Në Tetovë po mbahen protesta si shenjë revolte ndaj zjarrit që dogji spitalin modular në Tetovë. Protestuesit thonë se...

  Largimi i Salah nga Liverpool, Klopp: Nuk jam i përfshirë në këtë proces

  Traineri i Liverpoolit nuk dha asnjë informacion në lidhje me rinovimin e kontratës së Mohamed Salah. “E vetmja gjë që...

  Komuna Saraj me njoftim të rëndesishëm për banorët

  Ditëve të fundit vërehet një fenomen i ndezjes së zjarreve bujqësore por edhe deponive të egra gjithandej teritorit të...

  BDI zbulon slloganin për Zgjedhjet lokale – Zgjidh Jetë, Voto Blertë

  “Zgjidh Jetë, Voto Blertë”- është sllogani i Bashkimit Demokratik për Integrim për zgjedhjet e ardhshme lokale që do të...