More

  “Mirëserdhët në Republikën e Kosovës”, ky është mesazhi i Dardanëve për Spanjën

  Sonte para se të fillojë ndeshja, tifozët “Dardanët” paten një “surprise” të vogël për Spanjën, kombëtare kjo që e ka injoruar vazhdimisht emrin e shtetit tone.

  “Mirëseerdhët në Republikën e Kosovës”, ishte mesazhi i tyre.

  Kujtojmë se në këtë takim është lejuar 10% e kapacitetit të stadimit për tifoze.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Protesta për tragjedinë në Tetovë, kërkohet përgjegjësi dhe drejtësi

  Në Tetovë po mbahen protesta si shenjë revolte ndaj zjarrit që dogji spitalin modular në Tetovë. Protestuesit thonë se...

  Largimi i Salah nga Liverpool, Klopp: Nuk jam i përfshirë në këtë proces

  Traineri i Liverpoolit nuk dha asnjë informacion në lidhje me rinovimin e kontratës së Mohamed Salah. “E vetmja gjë që...

  Komuna Saraj me njoftim të rëndesishëm për banorët

  Ditëve të fundit vërehet një fenomen i ndezjes së zjarreve bujqësore por edhe deponive të egra gjithandej teritorit të...

  BDI zbulon slloganin për Zgjedhjet lokale – Zgjidh Jetë, Voto Blertë

  “Zgjidh Jetë, Voto Blertë”- është sllogani i Bashkimit Demokratik për Integrim për zgjedhjet e ardhshme lokale që do të...