More

  Morena Taraku shtrihet në spital


  Morena Taraku është shtrirë në spital.

  Këngëtarja Morena Taraku ka shqetësuar fansat me postimin e fundit, ku shfaqet në spital.

  Artistja duket se kishte probleme me shëndetin, andaj ndau me ndjekësit një imazh ku shihet duke u mjekuar në spital.Megjithatë, duket se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar, ngase edhe më parë e kemi parë teksa po merrte këtë mjekim.

  Morena Taraku para pak ditësh ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin këtë herë e sjell në duet me Feron.

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  VMRO-DPMNE: Zaev dhe Spasovski e kanë shndërruar vendin në Kolumbi

  Nga VMRO-DPMNE-ja opozitare mëngjesin e sotëm sërish kanë reaguar për aksionin lidhur me falsifikimin e pasaportave për persona të...

  Parashikimi i motit për sot

  Moti do të jetë me diell me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit...

  Ekspozita dhe Libri i Prof.Dr. Ismail Ahmedit në qendër të vëmendjes në Emiratet e Bashkuara

  Në kornizën e bashkëpunimit mes Ambasadës së RMVsë në Emiratet e Bashkuara Arabe-Abu Dhabi dhe Institutit të Trashëgimisë Kulturore...

  Rriten pagat e Policisë Pyjore te Maqedonisë

  Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arjanit Hoxha, bëri të ditur se Policia Pyjore pas 22 vitesh...